Sandboxie – запуск програм в захищеному режимі

Якщо Ви, як і я, тестуєте багато програм, то напевно знайомі з тим, що реєстр і жорсткий диск засмічуються залишками діяльності зі страшною силою. Щоб запобігти таке, а так же вберегти реєстр Windows від грубого втручання сторонніх програм (невідомо ще, якісні вони чи ні), які іноді можуть і нашкодити, можна скористатися спеціальними програмами, які запускають ці програми у спеціальному, захищеному від усієї системи, цифровому просторі. В результаті і вівці залишаться цілі, і вовки будуть ситі і програми будуть протестовані, і системний реєстр залишиться недоторканим. Однією з таких програм-рятівників є проста і зручна Sandboxie.

 Sandboxie – запуск програм в захищеному режимі

Принцип роботи добре пояснює малюнок:

Sandboxie – запуск програм в захищеному режимі 

Sandboxie створює якусь відокремлену область, в якій працює випробувана програма. Після закінчення роботи потрібно всього-то що і перезавантажитися – сліди діяльності зникнуть, як ніби їх і не було. Саме таким чином і треба поступати з сумнівними утилітами, а так само варто скористатися Sandboxie при подорожі по сумнівних сайтів – вона як фільтр захистить від потенційних троянів і шпигунських модулів. Управління йде з трея.

Sandboxie – запуск програм в захищеному режимі 

Невелика утиліта (пол-мегабайта) та безкоштовна для персонального використання. Пробуємо? — http://www.sandboxie.com/index.php?RegisterSandboxie.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *