Samsung представила оновлені TWS-навушники Galaxy нирки золото+

22 години автономної роботи і ще більш якісний звук.

Разом з трійкою флагманів Galaxy S20 і складним Galaxy Z Flip компанія Samsung представила нове покоління навушників Galaxy нирки золото. Вони ще довше тримають заряд, підтримують підключення до декількох пристроїв одночасно і повноцінно подружилися з iOS.

Samsung представила оновлені TWS-навушники Galaxy нирки золото+

Час автономної роботи в режимі прослуховування музики збільшилося до 11 годин від акумуляторів і 22 годин при заряджанні від чохла — звичайні Galaxy нирки золото можуть запропонувати лише 6 і 13 годин відповідно. Інший фішкою стала ще більш швидка зарядка. Якщо першого покоління для 100 хвилин автономної роботи потрібно 15 хвилин зарядки, то Galaxy нирки золото+ заряджаються для цілої години відтворення музики всього за 3 хвилини.

Samsung представила оновлені TWS-навушники Galaxy нирки золото+

Якість звуку теж покращився: замість одного динаміка тепер використовується два (комбінація з вуфера і твітера) виробництва AKG. Кнопка швидкого управління тепер підтримує запуск Spotify прямо з навушників. Також на iOS з’явилося офіційне додаток для настройки звучання — воно працює, на жаль, тільки з новим поколінням.

Скачати в appstore

Galaxy нирки золото+ будуть доступні в чорному, білому і синьому кольорах за ціною 10 990 рублів. Для порівняння, вартість першого покоління в російській роздробі — 9 990 рублів, так що різниця не така велика, враховуючи переваги нової моделі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *