Samsung Galaxy S10+ в рейтингу камер зрівнявся з флагманами Huawei

Відзначитися йому вдалося тільки селфи-камерою, яка виявилася поза конкуренцією.

Фахівці фотолабораторії DxOMark вже протестували новий Samsung Galaxy S10+ і винесли свій вердикт. У випробуванні потрійний основної камери флагман отримав 114 балів за фотоможливості і 97 за відео.

Сукупний результат складе 109 балів. Це стільки ж, скільки і у лідерів рейтингу Huawei Mate 20 Pro і P20 Pro. Тобто в частині зйомки на основну камеру новітній флагман Samsung не зумів обійти торішні моделі Huawei.

Samsung Galaxy S10+ в рейтингу камер зрівнявся з флагманами Huawei

Втім, Galaxy S10+ відігрався на селфи-модулі, якому за підсумками тестів присудили 96 балів — це перше місце загального рейтингу. Ті ж Mate 20 Pro і P20 Pro набрали лише 75 і 72 бали відповідно.

У числі переваг основної камери Galaxy S10+ відзначені: точний баланс білого і гарна передача кольорів, низький рівень шуму при зйомці в приміщенні і при слабкому освітленні, широкий динамічний діапазон, хороша деталізація при збільшенні зображень і реалістичний ефект боке.

До недоліків експерти віднесли відсутність дрібних деталей в більшості умов зйомки, втрату різкості, шуми при яскравому світлі і іноді зустрічаються артефакти в режимі боке.

Нагадаємо, що Galaxy S10+ оснастили потрійний камерою з головним модулем на 12 Мп з змінної апертурою, ширококутним датчиком на 16 Мп і телеоб’єктивом 12 Мп. Фронтальна камера у нього подвійна, на 10 і 8 Мп.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *