Садівник з Канади кинув свою роботу, коли дізнався правду про своє походження

Ерік Ману жив в африканській селі в Гані, коли одна канадська жінка приїхала туди у відпустку. Він закохався в неї. У 2012 році вони одружилися, хлопець почав жити з нею. Він заробляв на життя як садівник в Сьюзен Уотсон.

Спадкоємець престолу

Незабаром після його від’їзду в 2013 році помер його дядько, який був останнім вождем села племені акан. Але не пройшло і двох років, як телефон Еріка задзвонив. З розмови чоловік дізнався, що його обрали на місце дядька. 32-річний чоловік повернувся в своє рідне місто і зайняв трон. Зараз Ерік є королем села Аданси Абоабо 2 на півдні Гани. У нього 6000 підданих, за яких він відчуває свою відповідальність.

Він так серйозно ставиться до своїх обов’язків, що в цьому році повернувся в Канаду і приступив до роботи. Він зробив це, тому що він збирає гроші на охорону здоров’я для своїх людей.

Як він каже в інтерв’ю CTV News: “Кожен раз, коли я перебуваю в Канаді, я дуже пишаюся тим, що працюю на мого боса.”

Разом вони заснували фонд «На Місяць і назад», через який навесні король відправляв ліки, шкільне приладдя та одяг в своє село. Він сподівається, що зможе організувати наступну посилку для місцевої поліклініки.

У цій клініці є тільки акушерка і кілька медсестер. Там навіть немає доктора. Крім того, вся село дуже бідна.

Як бачите, Ерік – відповідальний лідер. Інші політики можуть бути тільки його прикладу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *