Сьогодні всі скіни для SwiftKey стали повністю безкоштовні

SwiftKey — одна з кращих клавіатур для Android, що має неперевершений алгоритм передбачення слів. Сьогодні всі теми оформлення SwiftKey стали повністю безкоштовні, так що тепер це не тільки розумна, але і дуже красива клавіатура.

Серед безлічі програм для введення тексту SwiftKey виділяється інтелектуальним алгоритмом передбачення, який дозволяє значно збільшити швидкість друку. В останніх версіях для цього почали використовувати навіть нейронні мережі.

Клавіатура SwiftKey вже давно поширювалася безкоштовно, а заробляли розробники на поширенні змінних стилів оформлення. Однак сьогодні вийшла нова версія програми, в якій всі скіни стали повністю безкоштовні.

Сьогодні всі скіни для SwiftKey стали повністю безкоштовні Сьогодні всі скіни для SwiftKey стали повністю безкоштовні

Для завантаження нових скінів вам необхідно натиснути на кнопку-гамбургер для виклику меню програми. Тут у розділі скінів ви побачите посилання на магазин SwiftKey Store. Натисніть на неї і вибирайте, що вам сподобалися теми оформлення. Всіх їх, як бачите, сьогодні можна завантажити абсолютно вільно.

У блозі розробників поки нічого не повідомляється про те, чи має ця акція разовий або безстроковий характер. Тому на всяк випадок рекомендуємо вам поспішити.

Завантажити QR-Code

Клавіатура Microsoft SwiftKey
Розробник: SwiftKey
Ціна: Безкоштовно

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *