Сьогодні в Росії стартують продажі iPhone 6 і iPhone 6 Plus

Вперше за весь час, вже через тиждень після старту продажів в США та інших країнах «першої хвилі, продажу свіжих iPhone почалися і в Росії. Деякі компанії відкрили попереднє замовлення на iPhone 6 ще 19 вересня, а сьогодні смартфони надійдуть у вільний продаж.

Однак, як показує практика і багаторічний досвід, попит значно перевищує пропозицію — на цей раз тільки за перші 3 дні Apple продала 10 мільйонів нових iPhone. Як повідомляли ЗМІ, перша партія iPhone, яка призначається для Росії, становить лише 100 тисяч штук. Найімовірніше, вона практично вся розійдеться за попереднім замовленням. Цю інформацію підтверджують і співробітники компаній, що займаються офіційної продажем нових iPhone в Росії.

В офіційному російському онлайн-магазині Apple Store сьогодні стартує передзамовлення. Нагадаємо, що офіційні ціни на iPhone 6 починаються з 32 тисяч рублів, а на iPhone 6 Plus — з 37 тисяч. Однак, якщо ви найближчим часом збираєтеся за кордон або плануєте попросити купити свіжий смартфон свого знайомого, пропонуємо порівняти ціни нашої спеціальної таблиці.

А ви вже зробили попереднє замовлення? Чи плануєте купити новий iPhone найближчим часом?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *