Сінгапурська перлина: Six Senses Duxton – місце, з якого ніхто не захоче їхати

Прямо в серце Сінгапуру не так давно відчинив свої двері для всіх бажаючих новенький, з голочки, готель Six Senses Duxton. Нове завжди приємно – чисто, красиво, комфортно. Але в Six Senses Duxton і крім цього настільки добре, що їхати звідти нікому не захочеться.

Six Senses Duxton

Що особливого в цьому місці? По-перше, дивовижне поєднання китайських, малазійських та європейських деталей в інтер’єрі. Вас зустріне шикарне лобі (просто кажучи, хол) в чорно-жовто-золотих тонах, оформлене з віялами, екранами, каліграфічними шпалерами.

Піднявшись наверх, ви потрапите в неймовірної краси номери – всього їх у готелі 49 штук. Сюди відносяться як стандартні номери, так би мовити, економ – і медіум-класу, так і люкси різної категорії. Серед останніх є дворівневі люкси з гвинтовими сходами, а вид з панорамних вікон там відкривається просто фантастичний.

Сусідка “напуває” свої помідори бражкою. Я сміялася з неї, а тепер теж так роблю
Тінтін уособлює Стрільців: знаки зодіаку як герої фільмів Спілберга
Анна Хилькевич має намір змінити ім’я своєї молодшої дочки

В готелі працює чудовий ресторан, в якому всі бажаючі можуть насолодитися інноваційної китайською кухнею і не менш чудовий бар, де подають авторські коктейлі.

А ще всі гості готелю щоранку безкоштовно отримують по дві пляшечки охолоджених настоянок, розроблених одним з місцевих професорів для оздоровлення організму.

Говорити про переваги Six Senses Duxton можна довго – краще приїхати і побачити все своїми очима!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *