Сім’я з 2015 року живе в автобусі. Який інтер’єр будинку на колесах: фото

Що робити людям, які не можуть жити без пригод і яких нестримно тягнуть незвідані далі? Вирушати в дорогу при будь-якому зручному випадку, тобто присвячувати всі вихідні і відпустки подорожей, а будні, як і годиться, проводити вдома, в чотирьох стінах. Або вчинити, як надійшла одна американська пара, яка купила автобус і перетворила його в повноцінне житло. Відтепер сім’я їздить по містах і селах круглий рік.

Мобільний будинок

Історія Люка і Рейчел три роки тому облетіла Інтернет. У 2015 році подружжя купили автобус. Рік пішов на те, щоб переобладнати салон в житлове приміщення. Тепер тут було все — кухня, вітальня, спальня, дитяча.

Доньці завзятих мандрівників у 2015-му виповнився рік. Тоді їх вчинок багато хто розцінив як примха — складно проводити весь час у дорозі, маючи маленьку дитину.

Батька не знала, але пам’ять його вшановує. 39-річна дочка Лістьєва схожа на нього
Робимо м’який чохол для окулярів з старого краватки
“Безкрилий” Мерайя Кері: знаменитості, у яких, всупереч чуткам, ні літаків

Скептики стверджували, що зовсім скоро Люк і Рейчел, стомлені безперервними подорожей, покинуть своє мобільне житло і поселяться в нормальному будинку або квартирі.

Але цього не сталося. Вони як і раніше живуть в автобусі. Більше того, регулярно оновлюють інтер’єр і викладають фото в “Инстаграме”. Так, днями Рейчел поділилася передплатниками своєю радістю — купівлею дивани для вітальні.

У минулому році в родині сталося поповнення. Але міняти спосіб життя подружжя не мають наміру.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *