Сіквел «Джокера» запущений в розробку. Хоакін Фенікс повернеться до своєї ролі (оновлено)

Тодд Філліпс може зняти ще кілька фільмів про інших лиходіїв DC.

The Hollywood Reporter з посиланням на власні джерела повідомляє, що Тодд Філліпс вже веде переговори з Warner Bros. Pictures про зйомки сиквела «Джокера». Передбачається, що разом зі Скоттом Сільвером він напише сценарій другої частини і поставить фільм. Хоакін Фенікс повернеться до головній ролі.

Більш того, в рамках нової угоди з Warner режисер може отримати право на розробку цілої серії оригінальних історій персонажів коміксів DC. THR вважає, що Філліпс може зайнятися фільмами про Лекса Лютора або Дарксайду. Однак поки що, крім Джокера, за режисером закріплений лише один персонаж. Який саме — тримається в таємниці.

Оновлення: видання Deadline спростовує інформацію про запуск сиквела. На думку ресурсу, ні про які переговори з Тоддом Філліпсом і Скоттом Сільвером мови поки не йде. Те ж саме стосується і можливої розробки історій інших героїв DC.

Оновлення 22 листопада: Режисер Тодд Філліпс також спростував інформацію про підготовлюваний сіквелі «Джокера». За його словами, ніяких переговорів з цього приводу з Warner Bros. Pictures ще не було.

«Джокер» Тодда Філліпса став найкасовішим фільмом з дорослим рейтингом «R» та четвертої картиною DC зі зборами більше 1 млрд доларів. До нього це вдалося лише «Аквамену» і двома «Темним лицарем» з трилогії Крістофера Нолана.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *