RunIQ — нові фітнес-годинник від New Balance та Intel

Популярний виробник спортивного одягу та екіпіровки New Balance представив свої перші розумні годинник RunIQ. Вони працюють під управлінням Android Wear і призначені в першу чергу для любителів спорту.

Для розробки годин RunIQ компанія New Balance привернула цілий ряд іменитих партнерів. Електронна начинка створювалася разом з Intel, за програмне забезпечення відповідає Google, а спеціалізований біговій трекер був розроблений Strava, чиї сервіси і програми для спортсменів користуються величезною популярністю.

RunIQ — нові фітнес-годинник від New Balance та Intel

RunIQ має вбудований GPS і датчик серцевого ритму для відстеження спортивних навантажень. Годинники виконані в захищеному корпусі, який дозволять плавати в басейні або приймати душ, не турбуючись про їхню безпеку. Пристрій може працювати на одному заряді до п’яти годин при активному використанні GPS або до 24 годин в звичайному режимі.

RunIQ — нові фітнес-годинник від New Balance та Intel

В якості процесора використовується Intel Atom Z34XX, володіє відмінною продуктивністю і економічністю. Гаджет оснащений 512 МБ оперативної і 4 ГБ вбудованої пам’яті для зберігання історії тренувань, музичних треків та інших користувальницьких даних. Ціна пристрою складає 299 доларів.

Прийом замовлень на RunIQ на сайті New Balance почався 5 січня, а продажі пристрою стартують 5 лютого цього року.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *