RtvReco — позбавляємося від нав’язливих вікон

Працюючи в windows, дуже часто доводиться закривати велика кількість спливаючих вікон. Ці вікна можуть з’являються як самої системи, так від працюючих в ній програм, наприклад:

RtvReco — позбавляємося від нав’язливих вікон

вікно звітів про закінчення запису диска повідомлення про закінчення запису диска, в якому можна вибрати тільки ОК, або повідомлення про розрив з’єднання, в якому завжди потрібно вбирати повторний набір, і багато іншого. Т до повністю виключати такі інформаційні повідомлення не можна, боротися з ними допоможе RtvReco.

RtvReco — позбавляємося від нав’язливих вікон

RtvReco дозволяє автоматизувати багато процеси з допомогою автоматичного натискання кнопок на спливаючих вікнах. Програма також вміє заповнювати порожні поля, наприклад номер телефону для Сallback-а, а також ставити галочки в чекбоксах і вибирати потрібні пункти меню. Налаштовується RtvReco з допомогою простого майстра, якого буде достатньо у більшості випадків. З додаткових параметрів можна встановити час визначення спливаючого вікна, затримку натискання кнопки і деякі інші параметри.

Не обійшлося в RtvReco і без недоліків: безкоштовна версія програми працює тільки з 5-ма різними вікнами, реєстрація коштує $10; тільки англійський інтерфейс і обмежена рядок для введення текстового поля.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *