Студенти – особливий прошарок населення. Вони здатні виглядати бадьоро, готуючись днями і ночами до іспитів, а потім стільки ж часу веселитися і не спати. Їдять вони що бог послав, при цьому не втрачають почуття гумору, кмітливості і сили духу. Особливо студенти славляться своїми здібностями по знаходженню виходу з різних життєвих ситуацій.
Власний будинок замість гуртожитку.
У США більшість людей закінчує університети, маючи значні борги. Джойлис Верберис з Техасу не згоден з таким станом речей. У свої 25 років він знайшов оригінальний спосіб не платити за гуртожиток або оренду житла. Хлопець вирішив спорудити невелике тимчасове пристанище з причіпного пристосування.
Підійшов він до цієї справи досить докладно. На витратні матеріали Джойлис витратив 20 тисяч доларів. Це немало, але за оренду довелося б викласти значно більше коштів.
Наш герой живе активним життям, у чому йому допомогли друзі. В результаті вийшов будиночок площею 14 квадратних метрів.
Кожен сантиметр внутрішньої частини використаний продуктивно і з розумом.
Наприклад, простір під сходами, що ведуть на другий поверх, чудово підійшов для облаштування робочого місця і зберігання речей.
Нижче представлено ще декілька фотографій унікального інтер’єру житла.