Розумний помічник Google Assistant з’явиться на iOS

Користувачі зможуть спілкуватися з штучним інтелектом в текстовому чаті, як в месенджері Google Allo. Також стануть доступні функції голосового управління з основного мобільного додатка Google.

Згідно довіреній джерела сайту Android Police, помічник з’явиться на iOS вже скоро. Найімовірніше, анонс запуск відбудуться на конференції Google I/O, яка пройде з 17 по 19 травня. Відомо, що на момент виходу нововведенням зможуть користуватися тільки жителі США.

Google Assistant можна буде встановити в якості основного помічника, замінивши їм Siri, оскільки Apple ніколи такого не допускає. Швидше за все, з’явиться можливість викликати Google Assistant через пошуковий клієнт Google. З часом каліфорнійська компанія може вбудувати його і в інші додатки.

Розумний помічник Google Assistant з’явиться на iOS

Помічника анонсували на торішній Google I/O. Восени він з’явився на смартфонах серії Pixel. В кінці лютого Google Assistant добрався і до інших пристроїв, але у Росії офіційний запуск так і не відбувся.

Google Assistant спрощує виконання багатьох завдань. За допомогою нього можна шукати інформацію в Мережі, створювати нагадування, відправляти повідомлення і запускати додатки. Асистент допомагає і в організації групових завдань — досить додати його листування з друзями в Google Allo.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *