Розумні ігри для iOS: Remember, Ballance Resurrection, Monetary Fever

У сьогоднішньому випуску: Remember для любителів помучити свій мозок, Balance Resurrection — переосмислена класична головоломка і відмінна гра для двох Monetary Fever.

У сьогоднішньому випуску: Remember — запам’ятовуємо числа і намагаємося відтворити їх, Ballance Resurrection — головоломка з чудовою графікою і Monetary Fever — відмінна гра для двох.

Remember

Чудова гра з давно знайомою концепцією. На деякий час вам покажуть послідовність цифр. Ваше завдання — відтворити цю послідовність, звичайно ж, без помилок. У грі 30 рівнів, що не дуже багато. Пройти їх можна десь за годину гри. Проте ніщо не заважає вам пройти гру заново, адже цифри змінюються кожного разу.

Скачати в appstore

Ballance Resurrection

Переосмислення старої головоломки про управління кулькою і подолання перешкод. У Ballance Resurrection відмінна графіка і чудовий легкий і в той же час складний геймплей. Потрібно провести кульку через всі перешкоди і набрати максимальну кількість очок. У грі безліч перешкод, а також бонусів, які допоможуть вам при її проходженні.

Скачати в appstore

Monetary Fever

Гідні мультіплєєрниє головоломки — це рідкість. Однак Monetary Fever може стати однією з них. Задумка гри не дуже складна: на столі лежать монети в кілька рядів. Кожен гравець по черзі прибирає кілька монет. Той, хто прибере останні, стане переможцем. Спробуйте і скажіть, що в цій грі важливіше — удача чи мозок?

Скачати в appstore

Пропонуйте свої варіанти ігор в коментарях!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *