Розсмішила городян до сліз: свиня пронеслася зі швидкістю 50 км/год (відео)

Відеоролик, який розмістив Дэмион Александер на Facebook, буквально підірвав інтернет, протягом декількох годин поширився майже по всіх платформах і побив всі рекорди переглядів і лайків.

Агент з нерухомості з міста Туксон штату Арізона опинився в потрібний час в потрібному місці: проїжджаючи по місту, він зауважив, що біжить з усіх ніг спринтера – дику свиню-скунса.

Біг по вулицях міста

Важко повірити, що таке упитанное тварина здатна розвивати швидкість до 50 км/год, але це так. Дэмион супроводжував тварина кілька кварталів, і у глядачів є прекрасна можливість оцінити спринтерський забіг свині.

Судячи із зовнішнього вигляду, це досить молоде тварина. Очевидно, випадково забіг у місто порося-пекарі, як їх ще називають, неабияк наляканий. Можливо, навіть автомобілем Дэмиона Александера, і з усіх лап намагається втекти від переслідувача.

Але подивіться уважно, як він біжить! Це казка! Видно, що тварина чудово складено. Вымах лап чудовий, під час поштовху вони практично сходяться в одній точці. Енергія б’є через край!

Навіть місцеві жителі приголомшені швидкістю, з якою він промчав. Дуже хочеться вірити, що спринтерська гонка по вулицях міста не заподіяла особливої шкоди заблукалому поросяті.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *