Розслаблятися не варто: пік захворюваності COVID-19 ще попереду

Вакцину найближчим часом теж можна не чекати.

На брифінгу в Женеві прес-секретар Всесвітньої організації охорони здоров’я Маргарет Харріс заявила, що пік захворюваності COVID-19 ще попереду. Про це пише Reuters.

За словами Маргарет Харріс, 90% всіх заражень припадає на Європу і США. При цьому в країнах Європи справи йдуть по-різному: якщо в Італії та Іспанії вже спостерігається зменшення кількості захворювань, то у Великобританії і Туреччині все ще фіксується постійний приріст.

В Китаї ж ситуація нормалізувалася, але випадки зараження в країні все ще фіксуються. В основному всі вони завезені, причому найчастіше з Росії, зазначила Харріс. Також вона повідомила, що вакцину від COVID-19 в найближчі 12 місяців чекати точно не варто.


На 14 квітня загальна кількість заражених у всьому світі наблизилося до позначки в 2 мільйони. Більше всього хворих в США — 588 тисяч. На другому місці йде Іспанія, де зафіксовано 172 тисячі інфікованих. Трохи менше, 159 тисяч, в Італії. У Росії підтверджено понад 21 тисячі заражених. Стежити за статистикою можна за допомогою спеціальної карти а.

Розслаблятися не варто: пік захворюваності COVID-19 ще попереду

Коронавірус. Число тих, що заразилися:
14 865 632

в світі

783 328

в Росії

Дивитися карту

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *