Розширюємо можливості Spotlight за допомогою Tembo

Spotlight є дуже корисним системним інструментом, що дозволяє знаходити потрібні «шматки інформації» всього за кілька дій. Я хотів би розповісти про корисний додатку Tembo, яке розширює можливості Спотлайта.

На відміну від стандартного інструмента, Tembo пропонує більш простий і зручний користувальницький інтерфейс, який, на мій погляд, більш організований і дозволяє ефективніше знайти те, що я шукаю.

Результати пошуку в цьому додатку виглядають більш наочно за рахунок чіткого поділу на категорії, які обмежені десятком позицій. Але при бажанні, кожну категорію можна розкрити, переглянути в декількох видах і навіть впорядкувати результати за допомогою фільтрів в бічній панелі.

Розширюємо можливості Spotlight за допомогою Tembo

Додаток дозволяє дуже швидко шукати файли на зовнішніх дисках, а також без жодних додаткових рухів охоплювати каталоги начебто System або Library — в цьому випадку ви заощадите багато часу, намагаючись знайти певний системний файл.

Крім цього, Spotlight в більш ранніх версіях Mac OS X працює набагато гірше Tembo, що ще більше обумовлює актуальність його використання для деяких користувачів.

Розширюємо можливості Spotlight за допомогою Tembo

На даний момент Tembo перебуває в статусі бета-версії і може бути безкоштовно завантажений з сайту розробника.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *