Розширення Trackr для Chrome покаже, скільки часу ви провели на сайті

Якщо ви прагнете зменшити час прокрастинації в інтернеті і збільшити продуктивність, скористайтеся цим розширення для Google Chrome. Trackr в зручному вигляді представляє інформацію про те, скільки часу ви приділяєте тим чи іншим сайтам.

Trackr — невелике розширення для Chrome, яке вважає за час вашої активності на тих чи інших веб-сторінках. Інформація подається в зрозумілому форматі діаграми відображається і на місці звичного вікна нової вкладки. Розширення вважає лише час, проведений користувачем на конкретній вкладці, а значить, час для всіх інших, які відкриті в тлі, не враховується.

Розширення Trackr для Chrome покаже, скільки часу ви провели на сайті

Поки що в Trackr немає налаштувань для керування згаданими аспектами. Це може бути проблема в тому випадку, якщо ви використовуєте робочий простір нової вкладки в інших цілях або вам потрібно стежити за активністю всіх відкритих сторінок. Тим не менш розробники прислухаються до відгуків і побажань користувачів і обіцяють працювати над тим, щоб незабаром розширення Trackr отримало відсутню функціональність і знайшло своє місце на панелі інструментів. Новинку можна безкоштовно завантажити з Chrome Web Store.

Завантажити QR-Code

Trackr
Розробник: Повідомити про порушення
Ціна: 0

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *