Розширення «ПДР» для Chrome допоможе підготуватися до іспитів на водійські права

Виконуйте екзаменаційні завдання прямо на вкладці улюбленого браузера.

Здати іспити на водіння може бути складно навіть людям, які добре знають дорожні правила. І справа тут не тільки в каверзних питаннях, але і в елементарному хвилюванні. Для вирішення цієї проблеми потрібно добре вивчити відповіді на використовувані в екзаменаційних тестах питання.

Розширення «ПДР» для Chrome допоможе підготуватися до іспитів на водійські права

Розширення «ПДР» показує завдання квитків для категорій «A», «B», «M» і підкатегорій «А1», «B1» кожен раз, коли ви відкриваєте нову вкладку браузера Chrome. Вам буде запропоновано відповісти на одне або декілька питань, а потім вже перейти на потрібний сайт. Таким чином можна практично непомітно для себе підтягти знання і підготуватися до здачі іспиту.

Розширення «ПДР» для Chrome допоможе підготуватися до іспитів на водійські права

Дуже важливо, що у випадку неправильної відповіді вам буде тут же продемонстрований правильний варіант і розширений коментар з посиланнями на відповідні пункти ПРАВИЛ дорожнього руху. Вам не знадобиться кожного разу перегортати книги та довідники, щоб отримати необхідну інформацію.

При створенні розширення використовувалася найактуальніша версія екзаменаційних білетів ГИБДД РФ від 1 вересня 2016 року, в які був доданий ряд нових питань і змін. Так що в правильності поданої інформації можна не сумніватися.

Завантажити QR-Code

ПДР
Розробник: Повідомити про порушення
Ціна: 0

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *