Розсекречений Samsung Galaxy S10E — відповідь на iPhone XR

Це буде самий компактний і доступний флагман лінійки Galaxy S10.

Слідом за рендерами Galaxy S10 і S10+ у Мережі з’явилися зображення третього флагмана Samsung, самого компактного з цієї серії. За інформацією джерела, модель отримає назву Galaxy S10E, і націлена на конкуренцію з iPhone XR.

Ця новинка отримає 5,8-дюймовий екран і менш округлі металеві торці, ніж у старших моделей. Почасти це зміна викликана розміщенням сканера відбитків пальців на бічному торці, причому положення у нього незвичайна — він знаходиться праворуч вище центру.

Розсекречений Samsung Galaxy S10E — відповідь на iPhone XR

Кнопки регулювання гучності і харчування переміщені на ліву грань. На нижньому торці, судячи по рендеру, присутній стандартний аудіопорт для проводового підключення навушників.

Фронтальна камера, як і у Galaxy S10, одинарна і вбудована в дисплей. Ззаду ж модуль подвійний. Швидше за все, виробник пожертвував ToF-датчиком, що дозволяє будувати тривимірні моделі об’єктів.

Розсекречений Samsung Galaxy S10E — відповідь на iPhone XR

Джерело фото підтвердив, що у Galaxy S10E буде тільки одна версія, з 6 ГБ ОЗУ і 128 ГБ вбудованої пам’яті. При цьому процесор буде флагманським. Ємність акумулятора повинна скласти 3 100 мА·ч. Передбачувана ціна пристрою — 750 євро (≈ 56 400 рублів). Офіційний анонс повинен відбутися 20 лютого.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *