Розсада дала сходи? Як підтримати маленькі рослини: коріння потрібен простір

Успішне проростання насіння – безумовно, привід для радості, але не меншою мірою і час задуматися про подальші дії для підтримки рослини. У цей період розсада потребує захисту і догляду, в чому і допоможуть наступні поради.

Прилучення до світла

Рослинам необхідний світло, але в достатніх обсягах. Поки ще молоді сходи не варто ставити на довгий час прямо під сонячні промені. Час таких контактів бажано нарощувати поступово за тиждень до переміщення рослин на вулицю, в город. Також на відкритому просторі важливо оберігати сходи від сильного вітру і температурних перепадів.

Місце для зростання

При вирощуванні коріння рослин вимагають простору, тому необхідно забезпечити свободу для зростання вглиб, а також місце з боків для розширення кореневищ. Зазвичай потрібні лотки і горщики глибиною не менше 12 див.

Добриво

Правильне добриво в саду – базова умова в догляді за рослинами. Воно повинно бути відповідним конкретного типу рослини і в той же час збалансованим за обсягом. Причому краще рослина трохи обділити добривом, ніж перенаситити. Хімічні і сильні біодобавки можуть і нашкодити молодим сходам.

З іншого боку, за законами садівництва частина поживних сумішей завжди вимивається при рясному поливі, що теж треба враховувати.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *