Розмістіть Gmail на вкладці вашого екрану

Не знаю точно як в інших браузерах, але Firefox через певний час роботи починає «їсти» занадто багато оперативної пам’яті. І це дійсно неприємно, адже багато хто вже звикли при серфінгу тримати вкладку з відкритою поштою від Google.

На допомогу в даному конкретному і в багатьох інших випадках прийде додаток Stick для користувачів XP і Vista. Воно надає можливості часто використовуваних програм прямо у вкладках, які прикріплюються до вашого екрану. Звідси і їх назва Screen Tabs. Таким чином, по одному кліку (або по натисненню гарячої клавіші) у цій вкладці (але не в браузері) буде відкрита Gmail або будь-яка інша налаштована вами сторінка мережі (погода, новини і т. д.). Щоб було зрозуміліше, дивіться скріншот.

Розмістіть Gmail на вкладці вашого екрану

Бачите, де відкрито сторінку? Крім цього, використовуючи плагіни, ви отримаєте швидкий доступ до Блокноту, Калькулятору, читання RSS стрічок. Ну і, звичайно, цим вкладок підвладні і функції Windows Explorer (з повною підтримкою drag and drop), т. е швидкий доступ до часто використовуваних папок на вашому комп’ютері.

Більш детальну інформацію про це додатку (правда, англійською), а також посилання на завантаження ви знайдете на сторінці, присвяченій Stick.

via Gmail in a Tab at the top of your screen

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *