Розкажи, хто керує російським Інтернетом та виграй книгу і MacBook Air!

Відмінна новина для всіх, хто цікавиться Рунетом і любить отримувати цінні призи! Наш давній друг Максим Спиридонов оголосив про початок нового конкурсу, в рамках якого будуть розіграні 5 ноутбуків MacBook Air від спонсора конкурсу, компанії SeoPult, і нова книжка Максима «Рунетология: хто керує російським Інтернетом».

Розкажи, хто керує російським Інтернетом та виграй книгу і MacBook Air!

Для участі в розіграші книг і MacBook Air вам потрібно написати у своєму блозі замітку про те, хто на вашу думку управляє Рунетом. Дізнатися подробиці про конкурс та правила участі можна тут.

5 грудня журі, серед яких герої самої книги, разом визначать переможців.

Для тих же, хто з якихось причин не готовий пробувати свої сили в «основному заліку», на сторінці акції проводиться «міні-конкурс» з розіграшем 10 книг «Рунетология. Хто керує російським Інтернетом».

Для участі у міні-конкурсі вам треба натиснути на сторінці конкурсу одну із спеціальних кнопок і поділитися посиланням на конкурс з друзями в соціальних мережах. Переможці серед усіх, які натиснули їхні ці кнопки та поділилися відповідної посиланням, будуть визначені випадковою вибіркою і названі в день закінчення основного конкурсу, 5 грудня.

Приєднуйтесь!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *