Розбираємося з абревіатурою на авіаквитки

Чи добре ви розбираєтеся в тому, що написано у вашому квитку? Звичайно, ми знаємо, де вказана дата і час вильоту та прибуття, номер нашого місця і рейси. Але крім цього на квитку є ще маса іншої інформації, яка не менш важлива і допоможе, якщо виникають проблеми. Якщо ви, звичайно, вмієте читати «між рядків».

Розбираємося з абревіатурою на авіаквитки

Отже, завдяки цій таблиці ви можете ознайомитися з абревіатурою, якої так рясніють авіаквитки та її розшифровкою (код авіакомпаній, клас, вид оплати і т. д.).

Коди на авіаквитках

View more documents from Слава Баранський.

Якщо вас цікавить тільки код авіакомпанії, якій ви летите, вам підійде «небесний гід», де можна шукати код авіакомпаній як по абревіатурі, так і по назві компанії.

Деякі пункти складні для розуміння навіть російською мовою. Але якщо виникне проблема, ви, принаймні, зможете хоча б зрозуміти, що саме пішло не так. Наприклад, не всі знають, що якщо з вини авіакомпанії довелося скасувати рейс, вона зобов’язана компенсувати вам вартість квитка (а іноді крім цього ще й надати місце на наступному рейсі в потрібний вам місто). Звичайно, якщо це зазначено у квитку. Багато хто не хоче розбиратися з усіма цими позначеннями, лаються і йдуть навіть нічого не зажадавши або отримавши половину належного. Але іноді не розібравшись, пасажири, навпаки, починають вимагати більше, ніж зазначено в їхніх квитках.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *