Росіянин-аквалангіст танцює з акулою в акваріумі (відео)

Звичайним танцем вже нікого не вразити. А як щодо музичних па в акваріумі? Невідомий аквалангіст зважився станцювати під водою в одному з російських океанаріумів. Але це був не просто підводний танець. Партнеркою нашого співвітчизника стала акула!

Не вірите? Перегляньте наданий нижче відео.

Захоплюючий ролик

Швидше за все, відвідувачі океанаріуму не відразу зрозуміли, яке шоу їх очікує. В акваріумі з’явився водолаз, який не поспішаючи підплив до акулі і обережно взяв її за плавник.

Іншою рукою чоловік обняв величезна тварина і закрутив його у повільному, заворожливому танці. Затамувавши подих, глядачі спостерігали за їх плавними, граціозними рухами.

Танець тривав всього кілька хвилин. Однак його встигли зафіксувати на відео. Нижче представлений ролик, який можна переглядати без захоплення.

Як видно на кадрах, незвичайна пара танцюючих відчувала себе відмінно. Їм не заважали ні захоплені вигуки глядачів, ні пропливають поруч екзотичні риби.

Видно, що головною дійовою особа є аквалангіст, який впевнено кружляє свого незвичайного партнера. Однак незабаром акулі набридло крутитися на одному місці, і вона вислизнула з міцних рук водолаза. Той не наполягав на продовженні танцю, і вистава завершилася.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *