Робот “Валькірія”, розроблений NASA, зможе виконувати складні роботи на Марсі. Вчені сподіваються, що його будуть використовувати і на Землі

NASA вже багато років будує плани по створенню бази на Червоній планеті. Нещодавно фахівці Американського космічного агентства представили світу робота-андроїда “Валькирию”. Планується, що вона стане першим переселенцем на Марс у 2035 році і допоможе людям колонізувати планету. Робот також, ймовірно, буде використовуватися на Землі для усунення проблем на постраждалих від лиха територіях і роботи в місцях, яких не може досягти людина.

Ривок у майбутнє

На перший погляд “Валькірія” нагадує супер-героя. Голова і тулуб андроїда оснащені безліччю камер і сенсорів. Зростання робота становить 180 сантиметрів, а вага – 130 кілограм. Завдяки вбудованим оптичним датчикам вона може прокладати свій маршрут через складну місцевість до місця, обраного оператором самостійно. Робот успішно сканує перешкоди на своєму шляху і обходить їх.

Фахівці NASA зробили свою нову розробку досить пластичною. “Валькірія” володіє руками подібно до людини, що дозволяє їй використовувати їх для роботи з інструментами.

Хоча на тестовому запуску “Валькірія” була підключена за допомогою кабелю, вона також може працювати від батарейного блоку, заряду якого вистачає на одну годину.

Роботи по удосконаленню робота все ще тривають. Для повноцінної допомоги в колонізації Марса робот повинен бути максимально автономним.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *