Рибак натрапив на рідкісну акулу-ангела і встиг сфотографувати

Рибалки зі штату Каліфорнія (США) були шоковані своїм уловом. Виявилося, що їм вдалося зловити дуже рідкісну акулу-ангела. Чоловіки зробили кілька чудових знімків і випустили рибу на волю. Акула-ангел відноситься до зникаючих видів, побачити її – велика удача.

Дивна морська мешканка

Рибалки з Каліфорнії дуже здивувалися, піймавши незвичайну акулу 27 березня 2019 року. Капітан судна, Френк Бреннан повідомив, що в той день вони стояли на мілководді. Хижачка, яку називають невловимою, сама клюнула на гачок одному з рибалок.

Джим Серпа, колишній доглядач державного пляжу, розповів, що в 70-е роки акул-ангелів було набагато більше. Зараз же хижа морська мешканка знаходиться під загрозою зникнення.

Причиною скорочення чисельності красивих риб стала зміна клімату і забруднення вод. До того ж у 80-ті роки їх дуже багато відловлювали. Зараз акули-ангели перебувають під захистом, і їх чисельність контролюється. Але, незважаючи на всі вжиті заходи, рідкісна риба може зникнути назавжди.

Чоловік, зловив акулу-ангела, після короткої фотосесії випустив її назад у воду. Можливо, саме ця риба дасть потомство, яке продовжить древній рід. Вчені наголошують, що після повного зникнення акул-ангелів, загубиться важлива гілка еволюційної історії.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *