Режим самоізоляції в Москві продовжено до 14 червня, але прогулянки можна

Оголошено про початок другого етапу пом’якшення обмежень, що дозволяє вільно виходити на вулицю. Правда, тільки за графіком.

Мер Москви Сергій Собянін оголосив про продовження режиму самоізоляції, пропускного режиму та інших обмежувальних заходів до 14 червня. Про це повідомляється на його офіційному сайті.

Разом з цим оголошено, що з 1 червня 2020 року починається другий етап пом’якшення обмежень, в рамках якого відновлять роботу багато підприємств торгівлі і сфери послуг, а жителі міста зможуть виходити на прогулянки, але з обмеженнями. Ось список всіх послаблень і нових заходів:

  • З понеділка жителі міста, в тому числі літні люди віком від 65 років і громадяни з хронічними захворюваннями, можуть виходити з будинку для прогулянок і занять спортом.
  • Для вільного відвідування відкриваються всі парки крім «Заряддя». Однак атракціони в парках працювати не будуть. Дитячі та спортивні майданчики теж поки залишаються закритими.
  • Відкриваються всі автосалони і магазини непродовольчих товарів – від невеликих торгових точок до гіпермаркетів.
  • Дозволяється робота ярмарків вихідного дня, приймальних пунктів хімчисток, пралень, майстерень з ремонту взуття та одягу та надання інших побутових послуг, які не потребують тривалого контакту між працівниками та клієнтами.
  • У повному обсязі відновлює роботу міський велопрокат. Але всім бажаючим взяти велосипед необхідно користуватися рукавичками, або після закінчення прокату проводити дезінфекцію керма, ручок гальм і інших частин велосипеда, з якими був контакт.
  • З 21 липня буде відновлено чемпіонат РПЛ.

Що стосується прогулянок

Для прогулянок на свіжому повітрі і занять спортом ніяких нових перепусток отримувати не потрібно, однак важливо дотримуватися графіка:

  • Вихід без обмежень дозволений щоденно до 9.00 ранку.
  • На звичайні прогулянки можна виходити з 9.00 до 21.00, але не більше 3 разів на тиждень – 2 рази в будні і 1 раз у вихідний день.

Рекомендується обмежити радіус прогулянки 2 км від місця проживання і, звичайно, пам’ятати про дотримання дистанції. Масковий режим не тільки зберігається, але навіть посилюється. Всі жителі міста тепер завжди повинні використовувати респіратори або інші засоби захисту органів дихання, а в приміщеннях ще й рукавички.

Також рекомендується брати з собою документи, які підтверджують проживання за конкретною адресою, або можна обмежитися їх копіями або скріншотами в пам’яті смартфона.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *