Реліз Bad Piggies відбудеться 27 вересня

Angry Birds завоювали серця мільйонів користувачів по всьому світу. А зовсім скоро, 27 вересня, компанія Rovio представить публіці своє нове творіння під назвою Bad Piggies.

Навіть якщо ви не стежите за новинами зі світу ігор, але вам припала до смаку серія ігор про войовничих пташок, то вже по одній назві легко зрозуміти, що сюжет нової гри зав’язаний на вже знайомому нам світі протистояння пташок і їх найлютіших ворогів свинок.

На цей раз нам належить побачити світ із зворотного боку, тобто від тих самих свинок, яких протягом сотнею рівнів ми винищували в Angry Birds. Розробники обіцяють, що в новій грі користувач побачить абсолютно новий геймплей, відмінний від звичного катапультового запуску пташок у напрямку свиней і захищають їх конструкцій. Тепер ми дізнаємося, якою ціною свиням дістаються ті самі пташині яйця. У процесі гри нам доведеться будувати різні машини та інші конструкції для того, щоб дістатися до заповітних яєць.

Від попередника Bad Piggies успадкує тризірковий систему оцінки майстерності проходження кожного рівня, в іншому ж гра зажадає від користувача більше зосередитися на стратегії і пошуку оригінальних рішень для проходження чергового випробування.

Реліз Big Piggies очікується 27 вересня одночасно на iOS, Android, PC і Mac. Ціна на мобільну версію швидше за все складе звичні $0.99, а вартість програми для PC і Mac поки невідома.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *