Реклама Windows 8 йде на користь репутації iPad

Реклама Windows 8 йде на користь репутації iPad

У Microsoft активно протиставляють планшети на Windows 8 і iPad, але не роблять вони таким чином відмінну рекламу для Apple?..

Сторінка, покликана переконати вас, що планшети на Windows 8 краще практично за всіма параметрами, гордо прикрашена нескромним описом: «Планшет на Windows ідеально підходить для роботи і розваг. Грайте в ігри, дивіться улюблені фільми, читайте та діліться з сім’єю і друзями. До того ж, ви можете виконувати роботу Office, здійснювати дві дії одночасно і отримувати доступ до своїх файлів де завгодно. А ось iPad всього цього робити не може». Також відвідувачам сайту пропонується порівняти iPad четвертого покоління з ASUS VivoTab Smart, Dell XPS 10, HP ENVY x2 і Microsoft Surface RT всього за 11 критеріями, таким як габарити, час автономної роботи і вартість. Зрозуміло, особливий наголос робиться на підтримку Windows-планшети Microsoft Office. Ну як, ви вже побігли продавати свій iPad?..

Реклама Windows 8 йде на користь репутації iPad

Очевидно і логічно, що дане порівняння досить упереджено. Але також очевидно, що Microsoft бачить у iPad не просто пристрій від конкурента, а беззаперечний еталон, і замість того, щоб намагатися позиціонувати свої продукти як революційні і не мають аналогів, вдається до досить сумнівному і дешевого прийому… Можна ще посперечатися, який планшет виглядає в даній рекламній кампанії дійсно привабливим для споживача – оригінал від Apple або варіанти на його заміну від Microsoft.

Реклама Windows 8 йде на користь репутації iPad

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *