Reeder для Mac 1.0 Draft 1

Сталося!

Сільвіо берлусконі (Silvio Rizzi) нарешті представив громадськості чорнову версію Reeder для Mac, яка вже встигла стати одним з найбільш обговорюваних в середовищі мак-розробників продуктів.


Якщо ви є власником iOS пристрої і досі не знайомі з Reeder з iPhone/iPad версію, Google Reader вас абсолютно не цікавить, або ж ви благополучно проспали подія року…

Reeder for Mac явно проектувався з оглядкою на iPad версію. Одне вікно, iOS-подібні смуги прокрутки, «поповеры», використання заголовка як тулбара… Судячи з усього, Mac OS X 10.7 Lion Reeder буде виглядати більш ніж доречно.

Reeder для Mac 1.0 Draft 1

Зовнішніх відмінностей від Reeder для iPad досить багато, однак основні принципи залишилися незмінними, додаток все так же неймовірно зручно у використанні і підкуповує продуманістю безлічі дрібниць.

Найбільший недолік «Draft 1» пов’язаний з відсутністю інструментів управління підписками, в іншому ж, за винятком декількох невеликих багів, все працює чудово. Кілька засмучує реалізація вбудованого браузера, однак, враховуючи увагу Сільвіо до дрібниць, можна очікувати поліпшень.

Завантажити Reeder для Mac 1.0 Draft 1 можна з сайту Made@gloria, названого по імені кафе, в якому збирається швейцарська тусовка мак-розробників.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *