Редактор Affinity Photo вийшов для Windows

Графічний редактор Affinity Photo, заслужив у 2015 році звання кращого програми для Mac, з сьогоднішнього дня доступний користувачам пристроїв на Windows. Поки, щоправда, тільки у вигляді бета-версії.

Affinity Photo, спочатку позиціонується розробниками як ще одна альтернатива Photoshop, в першу чергу призначений для швидкого ретушування знімків. Звідси випливає досить специфічний, але великий набір інструментів. Додаток підтримує роботу з форматом RAW, чотирьохкольорове автотипию, а також редагування 16-бітових зображень.

Зазначимо, що Affinity Photo передбачає створення макросів, що хоч і не замінює доступні користувачам Photoshop скрипти, але дозволяє значно прискорити процес обробки. Зручності при використанні додає інтуїтивний інтерфейс, що нагадує Photoshop і не змушує вивчати додаток з нуля.

Редактор Affinity Photo вийшов для Windows

Очевидною перевагою Affinity Photo перед аналогами є низька вартість укупі з гідною функціональністю. Його ціна в російському Mac App Store — 3 790 рублів, тоді як підписка на Photoshop CC обійдеться вам мінімум в 300 рублів щомісяця.

Для того щоб взяти участь в попередньому тестуванні Affinity Photo для Windows, необхідно всього лише заповнити спеціальну форму на сайті розробника. Це займе не більше однієї хвилини, після чого вам буде доступна унікальна посилання для завантаження.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *