Редагуємо контестное меню з допомогою Mmm

Після установки чергового програмного шедевра помічаю, що контекстне меню поповнилося ще одним пунктом. У підсумку, якщо б я не чистив його вчасно, воно обросло б купою непотрібних пунктів, які, на мою думку, просто захаращують екран. Рішень багато, і одним з найпростіших, мабуть, є використання цієї простенької утилітки, яка допоможе взяти під контроль контекстне меню провідника і додати до нього кілька потрібних функцій.

Редагуємо контестное меню з допомогою Mmm

Після установки, яка проходить дуже швидко і непомітно, в контекстному меню з’являється маленька кругла кнопочка — це і є доступ до функцій програми.

У лівій частині выдны всі доступняе для даного об’єкта функциии контекстного меню, а в правій — два татуся. Якщо перетягнути який-небудь пункт в Hidden items, то він зникне з меню, а якщо в Rarely Used — то він буде доступний тільки з цього спеціального пункту. Татусі ці можна перейменувати по-своєму. Ось така проста і зручна утиліта. Крім безкоштовної версії є і розширена Mmm+, яка крім системного контекстного меню підтримує так само і програми сторонніх розробників; повний список підтримуваних Mmm+ програм можна переглянути натиснувши на спеціальну рекламну кнопочку у верхньому правому кутку програми.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *