Real Wood — чохли для iPhone з дерева для тих, хто любить виділятися

Єдиний чохол, купівлею якого я коли-то загорівся, був Ozaki, стилізований під дерево. Про те, що він виконаний не з цього дерева, я дізнався, лише коли він приїхав, і це стало для мене розчаруванням. З Real Wood такого не буде — це круті чохли з дерева, які, до того ж, коштують відносно недорого.

Real Wood виробляються компанією Alto Collective, яка була створена двома братами. Вони займаються різьбленням по дереву і вирішили об’єднати своє ремесло з масовим ринком чохлів. На тлі звичайних пластикових бамперів та кейсів, Real Wood виглядає дійсно круто.

Брати роблять чохли з червоного дерева, вишні, горіха, тика і екзотичного дерева зебрано. На кожен чохол наноситься гравірування або один з видів дизайну, але це — за бажанням замовника. Можна обмежитися природною текстурою деревини.

Real Wood — чохли для iPhone з дерева для тих, хто любить виділятися

Обід чохла виконаний не з деревини, а з гуми, яка захищає смартфон при падінні. Модельний ряд немаленький: чохол доступний для iPhone, починаючи з п’ятої моделі, і лінійки Samsung Galaxy, починаючи з Galaxy S4.

Real Wood — чохли для iPhone з дерева для тих, хто любить виділятися

Але саме чудове в цих чохлах — ціна. Real Wood без гравіювання обійдеться в $24, з гравіюванням — на $5 дорожче. Думаю, для якісних чохлів, виконаних з дерева, це невелика ціна, особливо враховуючи те, що пластикові аналоги коштують приблизно стільки ж.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *