Разом весело крокувати по просторах: фотографу вдалося зняти подорож родини пінгвінів через крижану пустелю Антарктиди

Хтось мріє побувати на Мальдівах, хтось в Альпах, хтось- ще в якихось розкручених туристичних місцях. А ось про Антарктиду мріють одиниці. Серед них виявився один росіянин, який поїхав підкорювати крижані простори і зробив дивовижні знімки.

Подорож до пінгвінів

49-річний Володимир Селіверстов з Тверської області працює менеджером з логістики і захоплюється фотографією. У свою відпустку він відправився на острів Сноу-Хілл в Антарктиді, щоб помилуватися безкрайніми засніженими просторами і зробити дивовижні фотографії.

Подорожуючи на вертольоті і криголамі, Володимир побачив найкрасивіші і незаймані місця світу. Але ніщо не вразило його так, як пінгвіни. Це фантастичні тварини, які змогли пристосуватися до суворих морозним умов і жити в них щасливим життям.

В об’єктив Володимира Селіверстова потрапила сім’я пінгвінів. Струнким рядом вони крокували один за одним у напрямку, який відомо тільки їм. Фотограф був вражений тим, як дорослі особини трепетно піклуються про пташенят. Все-таки незважаючи на зовнішні відмінності, пінгвіни дуже схожі на людей. Можливо, в якійсь мірі вони навіть краще людей, тому що вони не зіпсовані гонитвою за матеріальними цінностями.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *