Raven для Mac знову реанімує ідею веб-додатків

Періодично ми повертаємося до ідеї використання веб-сервісів як настільних додатків. Але проблем такого використання маса – некоректно працює drag-n-drop, немає правильної нотифікації про нові події, і такі веб-додатки в табах постійно відтягують нашу увагу від дійсно важливих речей.

Raven для Mac знову реанімує ідею веб-додатків

Raven – це спроба винести всі веб-додатки в окреме вікно, надавши їм відчуття «нативних» до вашої ОС. Давайте подивимося, що у них вийшло.

Це додаток не називає себе браузером, а намагається показувати програми як програми і навіть має внутрішній «магазин» таких додатків – Facebook, Twitter, Linkedin, Tech Crunch і багато інших.

Raven для Mac знову реанімує ідею веб-додатків

Додатки, які ви встановите, упаковуються в сайдбар і ведуть себе дуже схоже на акаунти в додатку Twitter для Mac. Вони показують нотифікації, якщо є оновлення. Додаток Facebook, наприклад, показує запрошення на івенти, вхідні повідомлення.

Raven для Mac знову реанімує ідею веб-додатків

Якщо говорити про паттерне застосування такого браузера, то ідеальним бачиться його застосування в повноекранним режимі з відділенням соціальних мереж і робочих табів в звичайному браузері. Проблема тільки в тому, що Raven не дає ніякої можливості відкривати посилання поза себе, в дефолтовий браузері.

Raven для MacOSX

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *