Ранковий : TOEFL або IELTS і гід по подарункам

Найцікавіші матеріали а за минулу добу для тих, хто раптом випадково щось пропустив.

TOEFL або IELTS? Розповідаємо, як вибрати тест для оцінки знання англійської мови (TOEFL або IELTS), краще всього підходить до ваших цілей, здібностей, можливостей і сфери застосування.

Гід по подарункам. Непроста це справа — вибрати подарунок на День всіх закоханих. Ми зібрали ідеї безпрограшних подарунків для чоловіків і для жінок, а також розповіли, що дарувати не варто.

Розумний блокувальник. Подолати спокуса заглянути «на хвилиночку» в Facebook, YouTube або в Twitter дуже важко, тому краще покликати на допомогу універсальний блокувальник відволікаючих від роботи сайтів.

Вибачте, я зайнятий. Вважається, що чим більш навантажений працівник, тим більшу користь вона приносить компанії. Розбираємося, чи так це насправді.


Все про каву. Мінімалістичне і гранично ясне керівництво про те, як правильно приготувати найсмачніший і підбадьорливий кави.

Рок-група на дому. Завжди мріяли про власну групі, але якось не склалося? Тоді спробуйте складати музику разом зі своїми друзями в режимі онлайн. І навіть з дому виходити не треба!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *