Ранковий : шлях до успіху і б’юті-лайфхаки

Найцікавіші матеріали а за минулу добу для тих, хто раптом випадково щось пропустив.

Прокачуємо Microsoft Office. Програми, що входять в пакет Microsoft Office, мають широкий набір функцій, але деяких можливостей іноді все-таки не вистачає. Про те, як заповнити прогалини, які ми вам і розповімо.

Звичка навчатися. Вчитися ніколи не пізно. У цій статті ми розглянемо вісім простих правил, які допоможуть перетворити навчання в звичку.

Шлях до успіху. Чому більшість людей не можуть досягти поставленої мети і лише у кожного десятого вдається здійснити задумане? Ми знаємо відповідь на це питання, і він дуже простий.

Зимові б’юті-лайфхаки. Электризующиеся волосся, потріскані губи, суха шкіра… Звучить моторошно, а виглядає-тим більше. Пояснюємо, як полегшити догляд за собою в морозний час року.


Московський едем. Іноді буває корисно трохи зануритися в історію і дізнатися що-небудь новеньке. Ось, наприклад, багато ілюстрований і дуже докладний матеріал про Ботанічному саду МГУ з моменту заснування до наших днів.

Світ звуків. Кожне місце в світі звучить по-своєму. Тут можна почути, якими наповнена звуками платформа метро в Парижі, зануритися в тишу читальних залів Нью-Йоркської публічної бібліотеки або підслухати, про що говорять в бістро на Манхеттені.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *