Ранковий : нове хобі та смузі на сніданок

Найцікавіші матеріали а за минулу добу для тих, хто раптом випадково щось пропустив.

Ідеї для хобі. Якщо прямо зараз ви знаходитесь в пошуках нового і при цьому не дуже банальне захоплення, то вперед — ми вже підготували для вас новий тест.

Читаємо правильно. Не вистачає часу на читання? Можливо, ви все робите неправильно. Пояснюємо, як викроїти час на книги, читати більше і запам’ятовувати прочитане.

Умнеем і здоровеем. Стереотип про те, що спортсмени не можуть похвалитися великим розумом, поступово йде в минуле. Тепер все навпаки: кажуть, якщо регулярно займатися спортом, можна порозумнішати.

Смузі на сніданок. Вівсяний, кавовий, бананово-вишневий, гарбузово-банановий і гарбузово-яблучний — п’ять смачних смузі, які готуються легко, швидко і цілком здатні замінити сніданок.


2015-й у музиці. Все найкраще, що трапилося з музичною індустрією за минулий рік: топові альбоми, артисти, жанри і плейлисти тепер зібрані в одному місці. Оцінити можна за посиланням.

Надихаючі лого. Ласкаво просимо за порцією натхнення! Тут можна подивитися на 99 самих незвичайних і креативних логотипів за останні кілька років.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *