Ранковий : можливості Chrome і лайфхаки онлайн-кочівника

Найцікавіші матеріали а за минулу добу для тих, хто раптом випадково щось пропустив.

Деспотизм і кар’єра. Вчені з’ясували, чому відразливі люди частіше виявляються більш успішними в кар’єрному плані. Причина до смішного проста.

Освоюємо Chrome. Кількість користувачів Chrome давно перевалила за мільярд, але далеко не всі з них знають про корисні можливості улюбленого браузера. Наприклад, ось про цих десяти.

Я не псих! Страх, радість, смуток стали занадто часто брати верх і немає сил подолати емоції? Варто задуматися або спробувати власноруч діагностувати в себе психічні захворювання.

Лайфхаки онлайн-кочівника. Корисні рекомендації від інтернет-підприємця та веб-журналіста Джейкоба Лаукайтиса (Jacob Laukaitis) про те, як бути щасливим і робити те, що подобається.


Що за шрифт? Помітили прекрасний шрифт і закохалися в нього з першого погляду? Але от біда — адже ви не знаєте, як він називається. Ідентифікатор шрифтів або ось це чудове розширення вам в допомогу.

Минуле в сьогоденні. Добірка фотографій, на яких минуле й сучасне зливаються воєдино, утворюючи своєрідний часовий місток.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *