Іранцю не потрібний ніж, щоб розрізати кавун. Він робить це власним пальцем (відео)

Чи користуєтеся ви ножем, якщо вам потрібно розрізати кавун? Якщо так, то ви живете дуже нудно. Справа в тому, що є люди, які здатні розрізати цю соковиту ягоду без використання ріжучих інструментів. Вони можуть зробити це за допомогою свого пальця. Не вірите? Тоді подивіться відео, представлене нижче.

Ролик, що викликав суперечки в Мережі

Відео, про яке йде мова, – аматорський ролик, знятий непрофесіоналом. Враховуючи це, кількість його переглядів просто вражає.

На самому початку ролика звучить незрозуміла для росіянина мова. В кадрі – літній чоловік з густою шевелюрою і пишними вусами. Він приємно посміхається, а потім показує своїм пальцем на кавун, що лежить в його ногах.

І раптом відбувається щось дивне. Чоловік піднімає палець, а потім різко опускає його на кавун. Бац! І соковита ягода розділена на дві частини!

Що це? Майстерність, відпрацьований роками, чи містифікація довірливого глядача?

Судячи з усього, він дійсно здатний розділити кавун лише за допомогою свого пальця. Як йому це вдається, незрозуміло. Можливо, він довго працював над своїм умінням, намагаючись потрапити в певне місце під певним кутом. Розбивають ж деякі люди навпіл цілі цеглини! Чому ж чоловік з ролика не може зробити те ж саме з кавуном?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *