Раніше я ніколи не звертала увагу на маленький символ на упаковках продуктів. Тепер, дізнавшись, що він позначає, я завжди шукаю його на пачках

Ви хоч коли-небудь замислювалися про те, чи багато людей вивчає спеціальні символи і склад товару, купуючи його? Звичайно, нас цікавить тільки ціна, назва і тільки зрідка деякі складові. Але чи правильно це?

Як виявилося, на товарні упаковки виробники наносять багато позначень, покликаних полегшити наш вибір. Вони характеризують властивості і ознаки товару, що прискорює відбір потрібних і відсіює непотрібні продукти. Цей метод дуже актуальне для людей, страждаючих алергією на якісь конкретні продукти або компоненти.

Уважний споживач, можливо, помічав на деяких товарах такий знак “U”. Але мало хто знає, що конкретно він позначає. Ця маркування повідомляє нам, що продукти високої якості і виготовлено з ретельно очищених компонентів. Також цей знак має багато варіацій. Вони покликані з першого погляду розповісти про те, які інгредієнти входять до складу.

Варіації маркування.

OU – “нейтральна” продукція, яка не містить м’яса або молока.

OU-D – до складу входить молоко.

OU-M (OU-Glatt) – включає м’ясо або м’ясні компоненти.

OU-F – в складі містяться рибні компоненти.

Звичайно, це не єдиний маркувальний знак. Їх так багато, що просто неможливо запам’ятати все. Але тепер ви знаєте трохи більше і, можливо, це полегшить і прискорить ваш похід по магазинах.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *