раніше прекрасна: після чуток про тяжку хворобу Софія Ротару показала, як зараз виглядає

Народна артистка СРСР перелякала шанувальників. Деякі ЗМІ опублікували інформацію про тяжку хворобу Софії Ротару. Писали, нібито співачка проходить курс хіміотерапії.

Правдиві дані – складно говорити, артисти воліють приховувати свої хвороби. Однак буквально нещодавно з’явилися фотографії співачки, на яких вона чудово виглядає!

День народження онука

Софія Ротару поділилася особистими фото на своїй сторінці в одній із соціальних мереж. На них співачка зображена поряд з онуком Анатолієм, в честь якого зібралася вся родина. Молодий чоловік відзначав день народження, любляча бабуся тепло привітала його, побажала здоров’я і щастя.

На фотографії артистка виглядає втомленою, але дуже красивою. Незважаючи на вік, Ротару хороша собою. Жінка не приховує свої літа, народній артистці СРСР 71 рік.

На другому знімку присутній онука співачки – Софія. Юна особа починає сходження на музичний Олімп, своєю красою дівчина вдалася в бабусю.

Хворіє співачка чи ні – питання відкрите. Вона хороша, але неприродна блідість і практично відсутній макіяж змушують задуматися, наскільки неправі ЗМІ, які представили інформацію про важку недугу.

Час покаже, нам залишається побажати Софії Ротару міцного здоров’я.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *