Radmin 3.1 — зручний віддалений адміністратор

Необхідність керувати іншим комп’ютером на відстані виникає у багатьох користувачів щодня. Благо, для цього існує безліч програм, а деякі з них навіть відразу входять в операційні системи. При пошуку програми віддаленого адміністрування ви напевно натрапите на Radnmin. Це пов’язано з тим, що Radnmin володіє рядом особливостей, що виділяють його серед аналогічних програм.

Radmin 3.1 — зручний віддалений адміністратор

Для будь-якої програми віддаленого адміністрування найважливішими є два основних параметри: безпека і швидкодію. За вибором користувача, Radmin можна використовувати або внутрішню систему безпеки, яку систему безпеки Windows. Висока швидкодія досягається завдяки встановленню додаткового драйвер відео-перехоплення в систему, за заявою розробників, це дозволяє домогтися більш високої продуктивності в порівнянні з іншими програмами.

Додаткові функції надають більше зручності при роботі з Radmin — це текстовий і голосовий чати, підтримка декількох одночасних з’єднань, передача файлів, підтримка операційних систем від Windows 95 до Vista, і інші. Radmin – це чудовий віддалений адміністратор, в якому добре збалансована простота з функціональністю.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *