Різдвяна ялинка за 11 мільйонів доларів: Emirates Palace – один з найдорожчих готелів в Абу-Дабі

Розкішний готель Emirates Palace, яка знаходиться в Абу-Дабі, може похвалитися найдорожчою в світі новорічною красунею. Ялинка стоїть більш ніж 11 мільйонів доларів. 13-метрове штучне дерево знаходиться в холі готелю і радує своїх гостей шикарним видом. Ялинку прикрашають срібні і золоті бантики, кольорові кулі і різноманітні гірлянди.

Коштовності на гілках

Кілька мільйонів доларів було витрачено на намиста, сережки та інші прикраси, які красуються на гілках дерева. Генеральний директор “Емірейтс Палас” заявив, що сама ялинка коштує близько 10 000 доларів, але на ній висить перли, сапфіри, смарагд, 181 діамант і інші дорогоцінні камені загальною вартістю 11,4–11,5 мільйона доларів.

Розкішний готель пишається своєю красунею і планує потрапити в Книгу рекордів Гіннеса як власник найдорожчого новорічного дерева у світі. Ніхто не сумнівається, що йому це легко вдасться. Ялинка була встановлена з прицілом на VIP-клієнтів, а їх вимоги можуть відрізнятися від традиційних поглядів.

До речі, в березні “Емірейтс Палас” встановив перше в світі торговельне обладнання з продажу золота в злитках. Будь-який бажаючий може придбати тут дорогоцінний метал. Варто відзначити, що ціна на проживання в цьому готелі повністю окупає всі новорічні витрати власників.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *