Різдвяна головоломка, з якої справляються тільки найрозумніші: яке число стане розгадкою

Ви шукаєте складну головоломку? Ви її знайшли. Сьогодні в рубриці представлена різдвяна тематика, так що ви гарантовано залишитеся в святковому настрої. Знайдіть хвилинку і спробуйте відповісти на цю головоломку.

У наші дні в інтернеті повно речей, які потребують уваги. Але будь-яка розумна людина скаже вам, що ви повинні вибирати мудро, вирішуючи, на що витрачати свій вільний час. І замість того, щоб без перерви сидіти перед телевізором або дивитися смішні картинки в Інтернеті, ви можете зробити собі величезну користь, розгадуючи загадки і головоломки.

Подібні цій, головоломки творять чудеса з аналітичними навичками. Вони вимагають від вас багато роздумів, уважності і підрахунків. І це – важливі навички, які необхідні для нашого повсякденного життя.

Рішення проблем, якими б складними вони не були, ось, що таке життя, і вам потрібно тримати мозок в тонусі, якщо ви хочете зробити це ефективно. Ви повинні зважити ваші варіанти, розглянути кожен можливий сценарій і, можливо, навіть наступити собі на горло, щоб дістатися до своєї мети.

Відповідь на загадку

Не подсматривайте, випробування має бути чесним.

Відповідь на цю загадку насправді 13. За підрахунками ви можете побачити, що ялинка представляє число 13, а коробка – 0. Таким чином, третій приклад виглядає так: 13*0+0.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *