Quickdraw: міцний кабель для мобільних гаджетів з індикатором зарядки

Ми продовжуємо тему відмінних кабелів для мобільних «яблучних» пристроїв від сторонніх розробників. І сьогодні хочемо розповісти вам про Quickdraw — міцному кабелі з LED-індикатором зарядки в стилі MagSafe і продуманим способом підключення до електромережі.

Кабель універсальний і може працювати з будь-якими мобільними пристроями. Існують модифікації як з Lightning-роз’ємом для iPhone і iPad, так і з micro-USB і USB Type-C для зарядки Android-смартфонів і навіть нового MacBook. Вам просто потрібно буде вибрати підходящий при замовленні.

Quickdraw: міцний кабель для мобільних гаджетів з індикатором зарядки

Важливою фішкою кабелю є індикатор зарядки, за допомогою якого можна відразу зрозуміти, чи заряджений ваш гаджет чи ні. Принцип його роботи такий же, як і у MagSafe: світиться оранжевим — зарядка ще йде, зеленим — вже заряджений.

Ще одна корисна річ — це двосторонній USB-вихід. Так що тепер не важливо, яким боком ви вставляєте кабель до комп’ютера або адаптера, він завжди буде підключатися з першого разу.

Щоб кабель не губився, його поверхня покрита спеціальним магнітним шаром, а в комплекті йде спеціальний диск і присоска для кріплення, наприклад, на робочому столі. Так що з кабель-менеджментом проблем не виникне.

Quickdraw: міцний кабель для мобільних гаджетів з індикатором зарядки

Кабель буде доступний у двох варіантах довжини (1 і 2 метри) і трьох кольорах: Gold, Silver і Space Gray. Розробники обіцяють довічну гарантію і просять за нього $15. Постачання почнуться в кінці цього року.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *