Pushbullet оновився для iOS і вийшов для Mac і Safari

Pushbullet крут. Але тільки на Android. На iOS це обрізана версія і вона абсолютно даремна для тих, хто користується Safari, а не Chrome. Тепер все змінилося. Версія Pushbullet для iOS отримала масштабне оновлення, а разом з нею були представлені клієнт для Mac і розширення Safari.

Тепер ви можете обмінюватися файлами та посиланнями між комп’ютером і смартфоном, а також отримувати повідомлення з iPhone на Mac.

Плагін в Safari виконує ті ж функції, що і розширення для Chrome. З його допомогою можна відправляти і приймати текст, посилання та файли. Додаток для Mac дублює цю функціональність, а також дозволяє отримувати повідомлення з iPhone або iPad на Mac.

Pushbullet оновився для iOS і вийшов для Mac і Safari

Додаток для iPhone (а тепер і універсальний для iPad) порадувало і засмутило. Порадувало миттєвої пересиланням повідомлень на комп’ютер — вони відображаються на обох пристроях в ту ж секунду. А засмутило загальмованим скролінгом в списку відправлених та отриманих файлів.

Pushbullet оновився для iOS і вийшов для Mac і Safari Pushbullet оновився для iOS і вийшов для Mac і Safari

У налаштуваннях Pushbullet для Mac можна вибрати ті програми, повідомлення від яких не потрібно показувати за допомогою Pushbullet. Приміром, пуши від эмейла, месенджерів, чиї клієнти є на комп’ютері або соціальних мереж.

Pushbullet оновився для iOS і вийшов для Mac і Safari

Pushbullet отримав грандіозне оновлення, і якщо ви раніше їм не користувалися, обов’язково спробуйте. Що вже говорити, передача файлів з його допомогою зараз проходить швидше, ніж через AirDrop.

Скачати в appstore

Скачати в appstore

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *