Pursuit of Light — світле додаток тижня від Apple

Не секрет, що кожного тижня Apple вибирає один додаток і робить його безкоштовним. Серед них найчастіше зустрічаються відмінні програми або гри, які варто як мінімум скачати і спробувати. До них належить і нинішній додаток тижня Pursuit of Light.

Це простий гарний і світлий платформер. У вас в розпорядженні всього дві кнопки, зовсім як у Mr Jump. Тільки тут вам не потрібно постійно стрибати, а лише натискати клавіші у відповідності зі значками, зазначеними на платформі. Півмісяць — натискаєте одну кнопку, зірка — іншу.

 Pursuit of Light — світле додаток тижня від Apple

Перші рівні неймовірно прості, вони лише знайомлять вас з миром і правилами Pursuit of Light. Потім з’являються і складні завдання: між плитками виникають порожні простору, кілки, готові проткнути вас наскрізь, летять стріли і падають смертоносні блоки.

 Pursuit of Light — світле додаток тижня від Apple

Ось тут вже варто включити кмітливість, подсказывающую, коли вам варто трохи пригальмувати, а коли, навпаки, прискоритися. У грі 90 різноманітних рівнів, простота і лаконічність яких неймовірно підкуповує. Слідом за одним завданням хочеться пройти ще один і ще одне… поки ви не зрозумієте, що вже настав вечір.

Так що ловіть можливість, Pursuit of Light буде безкоштовна тільки до четверга!

Скачати в appstore

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *