Punto Switcher для Mac OS X

Сьогодні компанія Яндекс офіційно почала відкрите бета-тестування програми Punto Switcher для Mac OS X. Серед російськомовних Windows-користувачів це невеликий додаток є одним з «must have», так як дозволяє автоматично перемикати розкладку клавіатури, наприклад, коли користувач починає вводити URL російською, забувши переключитися на англійську мову. І замість «ьфскфвфкюкг» в рядку URL браузера вийде більш очікуване «macradar.ru».

При установці додаток потрібно включити доступ для допоміжних пристроїв у налаштуваннях універсального доступу.

Punto Switcher для Mac OS X

Після чого Punto Switcher буде готовий до роботи і виправлення невимушених помилок при введенні текстів на різних мовах. У топбаре з’явиться іконка програми, через яку можна включити або вимкнути автоматичне перемикання розкладки.

Punto Switcher для Mac OS X

З особливостей релізу під Mac OS X потрібно відзначити підтримку як Mac, так і Windows розкладки. Це значення можна змінити в налаштуваннях програми, також як і вибрати програми-виключення для Punto Switcher, наприклад, Xcode або Terminal, адже ніхто не хоче, щоб назви його змінних в Objective C змінювалися на російські слова.

Punto Switcher для Mac OS X

Програма поширюється безкоштовно. Скачати Punto Switcher для Mac OS X можна безпосередньо зі сторінки на Яндексі. Для роботи необхідна Mac OS 10.5.

Читайте також

  • Киргуду — автоматичний перемикач розкладки

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *